Firewall sprzętowy - Filtering URL - klasy UTM - Witaj na STORMSHIELD.PL

O firmie DAGMA

DAGMA - dystrybutor rozwiązań STORMSHIELD w Polsce

DAGMA to dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT obecny na polskim rynku od 30 lat. W swojej ofercie firma posiada specjalistyczne produkty przeznaczone do ochrony sieci firmowych, w tym aplikacje antywirusowe, rozwiązania szyfrujące i antyspamowe, a także urządzenia klasy UTM. DAGMA oferuje również doradztwo w zakresie bezpieczeństwa IT, realizuje wdrożenia oferowanych rozwiązań oraz realizuje pełne wsparcie techniczne dla dystrybuowanych produktów – m.in. dla rozwiązań Barracuda Networks. Firma prowadzi również własne Centrum Szkoleniowe – organizuje szkolenia w zakresie rozwijania umiejętności miękkich oraz informatycznych.

DAGMA działa zgodnie z systemem ISO 9001:2000. Potencjał DAGMY docenił m.in. magazyn Puls Biznesu, przyznając spółce od 2005 roku sześć tytułów Gazeli Biznesu. DAGMA otrzymała również cztery tytuły Diamentu Forbesa, prestiżowego magazynu ekonomicznego Forbes za lata 2006, 2007, 2010 oraz 2011.

Więcej informacji www.dagma.com.pl.

Początki firmy DAGMA Sp. z o.o.

DAGMA rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 1987 roku z inicjatywy trzech osób, które do dzisiaj zarządzają spółką – Grzegorza Sikorskiego, Dariusza Tomasika oraz Marka Kubicy. W pierwszych latach istnienia firma działała jako integrator – spółka zajmowała się tworzeniem dedykowanych aplikacji, integracją systemów informatycznych oraz importem sprzętu komputerowego z USA.

W 1992 roku firma zaczęła budowanie swojej pozycji jako dystrybutora rozwiązań IT – sprzętu i oprogramowania. DAGMA sprowadziła do Polski, m.in. takie produkty jak płyty główne ASUS, antywirusy Dr. Solomon`s i Sophos, filtry monitorowe OCLI, akcesoria komputerowe Creative czy Fujitsu oraz modemy Request. Dla zapewnienia efektywnej dystrybucji sprzętu DAGMA w latach 1992-2000 utrzymywała bazy logistyczne w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

W 2000 roku DAGMA podjęła strategiczną decyzję o skoncentrowaniu się na sektorze bezpieczeństwa IT. Część firmy prowadząca dystrybucję sprzętu została sprzedana firmie Pronox S.A., natomiast DAGMA skoncentrowała się na dystrybucji rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, czym zajmuje się do dziś.

DAGMA dzisiaj

Dziś DAGMA to dystrybutor koncentrujący się na sprowadzaniu do Polski innowacyjnych technologii z branży bezpieczeństwa. Jesteśmy dystrybutorem oferującym producentom wartość dodaną (Value-Added Distributor).

Żeby skutecznie wprowadzać nowe rozwiązania na polski rynek, oferujemy nie tylko konkretne produkty, ale kompletne know-how w zakresie zabezpieczenia sieci firmowych:

 • doradztwo w zakresie tworzenia polityk bezpieczeństwa,
 • odpowiedni dobór rozwiązań konkretnych producentów,
 • pełne wsparcie techniczne – przed- i posprzedażowe,
 • obsługa incydentów i zarządzenie infrastrukturą bezpieczeństwa.

DAGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000130206, kapitał zakładowy 75000 zł, numer NIP 634-012-60-68, numer REGON: 008173852.

Fakty o firmie DAGMA

 • 140 pracowników, w tym 75 w części zajmującej się bezpośrednio dystrybucją IT
 • 15 inżynierów prowadzących wsparcie techniczne dla dystrybuowanych produktów
 • 2 000 partnerów handlowych w całej Polsce
 • 18 specjalistów ds. sprzedaży obsługujących sieć partnerską
 • zespół ośmiu product managerów i specjalistów ds. marketingu, budujący pozycję dystrybuowanych marek na polskim rynku
 • własne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe
 • ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT
 • nagrody „Diament Forbesa” za lata 2006, 2007, 2010 i 2011
 • sześć nagród „Gazela Biznesu”

Folder DAGMA

Pobierz Folder DAGMA

Kontakt

DAGMA Sp. z o.o.
Biuro bezpieczeństwa IT

Dystrybutor rozwiązań STORMSHIELD w Polsce

40-668 Katowice
ul. Bażantów 4/2

www.dagma.com.pl

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl

Szybki kontakt:
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach

Podaj swój adres e-mail
Realizacja: Agencja WMC