Firewall sprzętowy - Filtering URL - klasy UTM - Witaj na STORMSHIELD.PL

Aktualności

Nowy model STORMSHIELD SNi40 dedykowany ochronie sieci przemysłowych

2018-02-13

Firma STORMSHIELD, producent sprzętowych rozwiązań typu Next Generation Firewall i UTM przeznaczonych do kompletnego zabezpieczania sieci firmowych, poszerzyła swoje portfolio o urządzenie SNi40, dedykowane ochronie sieci przemysłowych. To, co wyróżnia SNi40, to kompaktowy rozmiar, możliwość montażu na szynie DIN oraz przystosowanie do pracy w miejscach m.in. o dużym zapyleniu.

Sieci przemysłowe, jak wszystkie sieci firmowe, narażone są na ataki. W przemyśle kwestia stosowania odpowiednich zabezpieczeń jest o tyle ważna, że skutki ataku, w postaci awarii lub zatrzymania produkcji oznaczają zwykle wyjątkowo kosztowne straty dla firmy, a czasami nawet dla gospodarki regionu lub kraju. Wie o tym firma STORMSHIELD, europejski producent sprawdzonych i cenionych w Polsce urządzeń Next Generation Firewall oraz UTM, która rozszerzyła właśnie swoją ofertę, dodając do niej urządzenie STORMSHIELD SNi40 przygotowane do pracy w trudnych warunkach.

Nowe rozwiązanie dedykowane sieciom przemysłowym jest doskonale przystosowane do pracy w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach, odporne na niespodziewane drgania oraz silne zapylenie. Dzięki mocowaniom na szynie DIN, urządzenie klasy Next Generation Firewall i UTM może zostać zainstalowane nawet w trudnodostępnych miejscach. Co ważne, rozwiązanie SNi40 radzi sobie w pomieszczeniach narażonych na zakłócenia elektromagnetyczne, często występujące podczas pracy urządzeń przemysłowych. W przypadku nieoczekiwanej przerwy w dostawie prądu, a tym samym braku zasilania na urządzeniu, funkcja hardware bypass pozwoli na ciągłe przepuszczanie ruchu przesyłanego między interfejsami sieciowymi urządzenia, nie zakłócając tym samym pracy.

Urządzenie potrafi zabezpieczać protokoły przemysowe: Modbus, S7, OPC UA, EtherNet/IP, IEC 60870-5-104, OPC CLASSIC (DA/HDA/AE), oraz BACnet/IP.

Pełna specyfika techniczna produktu znajduje się na stronie www.stormshield.pl.

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas: 32 793 11 00

lub napisz do nas: kontakt@stormshield.pl

 


 

Wersja testowa

Sprawdź rozwiązania STORMSHIELD w swojej firmie i zamów bezpłatne urządzenie do testów.
 

Testuj

 


 

Materiały do pobrania

Folder STORMSHIELD

STORMSHIELD vs. RODO

STORMSHIELD Okiem Managera 

Breach Fighter STORMSHIELD

Centralne Zarządzanie STORMSHIELD

Test SN210W w IT Professional

Case Study

UTM w administracji

Instal Kraków Case Study

PUP Powiat Nowosądecki Case Study

 


 

Bezpłatne eKonferencje STORMSHIELD

Chcesz poznać rozwiązania STORMSHIELD? Zapraszamy na eKonferencje on-line.

Bez wyjazdów, bez kosztów, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Najbliższa eKonferencja STORMSHIELD:

18 czerwca 2019 r., na Twoim komputerze
Szybki kontakt:
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach

Podaj swój adres e-mail
Realizacja: Agencja WMC