Firewall sprzętowy - Filtering URL - klasy UTM - Witaj na STORMSHIELD.PL

Przykładowe wdrożenia STORMSHIELD

Case study

UTM w administracji

Urządzenia STORMSHIELD chronią około 2 tysiące polskich organizacji, w tym m.in. 750 instytucji państwowych, 160 placówek szkolnych oraz 85 placówek medycznych. Wielu z tych klientów poleca rozwiązania STORMSHIELD podkreślając jego zalety, które wykorzystywane są w ich codziennej pracy.

   

Instal Kraków S.A.

Szukaliśmy uniwersalnej zapory sprzętowej all-inclusive, czyli zawierającej równocześnie funkcje load balancingu, raportowania i kontroli użytkowników. Padło na rozwiązanie klasy UTM, ale ponieważ w większości urządzeń za moduł raportujący trzeba było dopłacić, wybór szybko zawęził się do jednego producenta. Tak do Instal Kraków trafił nasz pierwszy NETASQ – model F200. Od tamtego czasu nie mielismy problemów z bezpieczenstwem i obciazeniem sieci, a siegajac po nowsze wersje rozwiazania – obecnie korzystamy z modelu SN710 – utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wybór był słuszny.

Jan Plebankiewicz
Informatyk

   

Uniwersytet Cergy-Pontoise

Po przetestowaniu wielu rozwiązań na rynku okazało się, że w ramach przyznanego na ten projekt budżetu tylko funkcja Captive Portal firmy Stormshield jest w stanie sprostać zadaniu i zagwarantować stabilne połączenie dla ponad 1500 użytkowników jednocześnie.

Guillaume Rénier
Dyrektor ds. IT i systemów informatycznych

   

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosadeckiego

Informacje wymieniane między naszymi instytucjami (..) wymagają naprawdę silnej ochrony, a taką zapewniają nam właśnie rozwiązania firmy NETASQ, które dodatkowo bardzo przypadły nam do gustu z racji prostej i intuicyjnej administracji.

Bogdan Gołyźniak
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

   

Wybrani klienci

Szybki kontakt:
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach

Podaj swój adres e-mail
Realizacja: Agencja WMC