Firewall sprzętowy - Filtering URL - klasy UTM - Witaj na STORMSHIELD.PL

Przykładowe wdrożenia STORMSHIELD

Case study

UTM w administracji

Urządzenia STORMSHIELD chronią około 2 tysiące polskich organizacji, w tym m.in. 750 instytucji państwowych, 160 placówek szkolnych oraz 85 placówek medycznych. Wielu z tych klientów poleca rozwiązania STORMSHIELD podkreślając jego zalety, które wykorzystywane są w ich codziennej pracy.

   

ELE TAXI

Olbrzymią zaletą rozwiązań Stormshield jest ich bezawaryjność. Pod tym względem wyrastają na godnych następców swoich poprzedników z logo NETASQ. Stormshield SN710 pracują w naszej sieci już od ponad dwóch lat i jak do tej pory nie odnotowaliśmy żadnej awarii.

Marcin Kaczmarski
Administrator IT

   

Instal Kraków S.A.

Szukaliśmy uniwersalnej zapory sprzętowej all-inclusive, czyli zawierającej równocześnie funkcje load balancingu, raportowania i kontroli użytkowników. Padło na rozwiązanie klasy UTM, ale ponieważ w większości urządzeń za moduł raportujący trzeba było dopłacić, wybór szybko zawęził się do jednego producenta. Tak do Instal Kraków trafił nasz pierwszy NETASQ – model F200. Od tamtego czasu nie mielismy problemów z bezpieczenstwem i obciazeniem sieci, a siegajac po nowsze wersje rozwiazania – obecnie korzystamy z modelu SN710 – utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wybór był słuszny.

Jan Plebankiewicz
Informatyk

   

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Nasza sieć składa się z 300 stanowisk w 8 lokalizacjach, spiętych ze sobą za pomocą tuneli VPN. Zarządzanie tak rozbudowaną infrastrukturą samo w sobie stanowi duże wyzwanie, w związku z czym bardzo chwalimy sobie przejrzysty i w pełni spolszczony interfejs konsoli Stormshield, który nam to zadanie ułatwia.

Mariusz Wawrzeń
Kierownik Biura Informatyki

   

Rossmann

Samo wdrożenie było rzecz jasna dość skomplikowane, gdyż nasza infrastruktura sieciowa podzielona jest między dwie odrębne lokacje. Pracując w takich warunkach zawsze trzeba liczyć się z różnymi niespodziankami. Mimo to rozwiązanie Stormshield pozwoliło nam zaimplementować szereg mechanizmów, dzięki którym możemy poradzić sobie z 98 procentami potencjalnych awarii wewnątrz sieci.

Serge Leibbrandt
Kierownik działu systemów, sieci i telekomunikacji

   

Uniwersytet Cergy-Pontoise

Po przetestowaniu wielu rozwiązań na rynku okazało się, że w ramach przyznanego na ten projekt budżetu tylko funkcja Captive Portal firmy Stormshield jest w stanie sprostać zadaniu i zagwarantować stabilne połączenie dla ponad 1500 użytkowników jednocześnie.

Guillaume Rénier
Dyrektor ds. IT i systemów informatycznych

   

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosadeckiego

Informacje wymieniane między naszymi instytucjami (..) wymagają naprawdę silnej ochrony, a taką zapewniają nam właśnie rozwiązania firmy NETASQ, które dodatkowo bardzo przypadły nam do gustu z racji prostej i intuicyjnej administracji.

Bogdan Gołyźniak
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

   

Wybrani klienci

Szybki kontakt:
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach

Podaj swój adres e-mail
Realizacja: Agencja WMC